80-G Fitil 12mm, 10m
902,42 TL
1.432,42 TL
*94,90 TL den başlayan taksitlerle!
80-G Fitil 12mm, 10m
| CAM KALINLIĞI | 12mm 10mm 8mm 10.7mm 12.7mm 8.7mm |
|---|---|
| ÜRÜN ADI | Cam Fitili 12/12,7mm |
| KANAT MALZEMESİ | Cam - Temperli Cam - Lamine |
| MALZEME | Çelik |
| TİPİ | Havşa Başlı,PZ3 |
| UZUNLUK | 10000mm |
| MODEL ADI | HOSPA |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!