Açilir kapanir masa rayi, 1705mm
2.758,44 TL
4.378,48 TL
*290,07 TL den başlayan taksitlerle!
Açılır kapanır masa rayı, 1705mm
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Senkronize |
|---|---|
| DIŞ GENİŞLİK | 580mm |
| KULLANIM YERİ | Açılır Masalar |
| MALZEME | Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 80kg |
| TİPİ | Senkronize Açılır Masa Mekanizması |
| UZUNLUK | 1705mm |
| ÜRÜN ADI | Masa Rayı |
| BİLEŞEN ADI | Açılır Masa Rayı |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!