Alüminyum aski borusu, 30x15x0,9mm/3,0m
340,15 TL
539,92 TL
*35,77 TL den başlayan taksitlerle!
Alüminyum askı borusu, 30x15x0,9mm/3,0m
| FORMU | Oval |
|---|---|
| STİL | Modern Klasik Modası Geçmeyen |
| ÜST YÜZEY | Açık Gri |
| UZUNLUK | 3000mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 14,8mm |
| MALZEME | Alüminyum |
| MONTAJ ŞEKLİ | Standart |
| ÜRÜN ADI | Askı Borusu |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 27,5mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!