ARCO Kulp parlak krom 128mm
140,76 TL
223,42 TL
*14,80 TL den başlayan taksitlerle!
ARCO Kulp parlak krom 128mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 128mm |
| KULP UZUNLUĞU | 185mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 35mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 19mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | ARCO |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Hafele Türkiye Garantili
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Krom Parlak |
| Ölçü | : | 128 mm |
| Malzeme | : | Zamak |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!