ARCO Kulp paslanmaz çelik renkli 128mm
267,39 TL
424,42 TL
*28,12 TL den başlayan taksitlerle!
ARCO Kulp paslanmaz çelik renkli 128mm
Hafele Türkiye Garantili - 03/10/2020 tarihinde stoklara girecek.
| KULP TİPİ | Akslı |
|---|---|
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
| STİL | Modern |
| DELİK AKS ARALIĞI | 128mm |
| KULP UZUNLUĞU | 185mm |
| ÜRÜN ADI | D Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 35mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 19mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | ARCO |
| HTR STOKLANABİLİRLİK | Sürekli Stok Ürünü (LW) |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
| KAMPANYALI ÜRÜN MÜ? | Kampanya Yok |
Ürün Özellikleri
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Paslanmaz Çelik |
| Ölçü | : | 128 mm |
| Malzeme | : | Zamak |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!