%37
Aski borusu flansi, iç parça gri
9,02 TL
14,32 TL
*0,95 TL den başlayan taksitlerle!
Askı Borusu Flanşı İç Parça Oval Açık Gri Plastik
| FORMU | Oval |
|---|---|
| STİL | Modern Klasik Modası Geçmeyen |
| ÜST YÜZEY | Açık Gri |
| UZUNLUK | 24mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 24mm |
| MALZEME | Plastik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yan Panele Vidalanarak |
| ÜRÜN ADI | Flanş İç Parça |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 50mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!