ATLAS SINGLE Elekt.masa donanimi siyah
15.488,47 TL
24.584,88 TL
*1.628,74 TL den başlayan taksitlerle!
ATLAS SINGLE Elekt.masa donanımı siyah
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
|---|---|
| FORMU | Dikdörtgen |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Elektrikli |
| DONANIM | Ayak profilleri dikdörtgen |
| MALZEME | Çelik |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 70kg |
| ÜRÜN ADI | Masa İskeleti |
| DIŞ DERİNLİK | 500-800mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 1000-1600mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 710-1210mm |
| TİPİ | Elektrikli |
| MODEL ADI | ATLAS |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!