BALL 45SC, Bilyali ray, yvs 45/550mm
428,98 TL
680,92 TL
*45,11 TL den başlayan taksitlerle!
BALL 45SC, Bilyalı ray, yvş 45/550mm
| ÜST YÜZEY | Galvaniz |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| MALZEME | Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Çekmece yanağına, vidalanarak |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 40kg |
| UZUNLUK | 550mm |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| AÇILMA MESAFESİ | 550mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 45mm |
| MODEL ADI | BALL45 SC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!