Basmali kulp pi.kr.kpl parl.
305,19 TL
484,42 TL
*32,09 TL den başlayan taksitlerle!
Basmalı kulp pi.kr.kpl parl.
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
|---|---|
| KULLANIM ALANI | Basmalı ispanyolet kilit Basmalı kilitler ile birlikte |
| MALZEME | Pirinç |
| KAPAK KALINLIĞI | 19mm 16mm 13mm |
| TİPİ | Basmalı |
| ÜRÜN ADI | Basmalı Kulp |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| BİLEŞEN ADI | Basmalı Kulp ve Basmalı Kulp Rozetleri |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 19mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 19mm |
| MODEL ADI | BASMALI |
| TABLO BAŞLIĞI | Basmalı Kulplar ve Rozetler |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!