Basmali kulp pl.ni.kpl.mat 19mm
102,63 TL
162,90 TL
*10,79 TL den başlayan taksitlerle!
Basmali kulp pl.ni.kpl.mat 19mm
| DELİK ÇAPI | 26mm |
|---|---|
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KULLANIM ALANI | Basmalı ispanyolet kilit Basmalı kilitler ile birlikte |
| MALZEME | Plastik |
| KAPAK KALINLIĞI | 19mm |
| TİPİ | Basmalı |
| ÜRÜN ADI | Basmalı Kulp, 19 mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| BİLEŞEN ADI | Basmalı Kulp ve Basmalı Kulp Rozetleri |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 14mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 12mm |
| MODEL ADI | BASMALI |
| TABLO BAŞLIĞI | Basmalı Düğme Kulp ve Rozetler |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!