Baza ayar donanimi M12x70mm
603,80 TL
958,42 TL
*63,50 TL den başlayan taksitlerle!
Baza ayar donanımı M12x70mm
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
|---|---|
| MALZEME | Çelik |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 200kg |
| TİPİ | Plakalı Baza Ayar Donanımları |
| UZUNLUK | 70mm |
| ÜRÜN ADI | Baza Ayar Donanımı |
| YERDEN YÜKSEKLİK | 70mm |
| YÜKSEKLİK AYARI | +25mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!