Baza ayar donanimi SW5 M10x100mm
124,69 TL
197,92 TL
*13,11 TL den başlayan taksitlerle!
Baza ayar donanımı SW5 M10x100mm
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
|---|---|
| MALZEME | Çelik |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 130kg |
| TİPİ | Plakalı Baza Ayar Donanımları |
| UZUNLUK | 100mm |
| ÜRÜN ADI | Baza Ayar Donanımı |
| YERDEN YÜKSEKLİK | 100mm |
| YÜKSEKLİK AYARI | +25mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!