BODO Çekme kol çift(ahsap) p.çelik 319mm
1.858,66 TL
2.950,26 TL
*195,45 TL den başlayan taksitlerle!
BODO Çekme kol çift(ahşap) p.çelik 319mm
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| STİL | Zamansız |
| ROZET FORMU | Rozetsiz |
| ÜRÜN ADI | Çekme Kol |
| BAĞLANTI ELEMANI DAHİL Mİ? | Evet |
| KAPI KALINLIĞI | 44mm-64mm |
| UZUNLUK | 319mm |
| DELİK AKS ARALIĞI | 300mm |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Çift Taraflı Gizli Bağlantı |
| KANAT MALZEMESİ | Ahşap Metal Alüminyum |
| İÇ DERİNLİK | 36mm |
| DIŞ DERİNLİK | 55mm |
| MODEL ADI | BODO |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!