BODO Çekme kol çift (cam) p.çelik 244mm
1.536,42 TL
2.438,76 TL
*161,57 TL den başlayan taksitlerle!
BODO Çekme kol çift (cam) p.çelik 244mm
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| STİL | Zamansız |
| ROZET FORMU | Rozetsiz |
| ÜRÜN ADI | Çekme Kol |
| BAĞLANTI ELEMANI DAHİL Mİ? | Evet |
| KAPI KALINLIĞI | 8mm-15mm |
| UZUNLUK | 244mm |
| DELİK AKS ARALIĞI | 225mm |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Çift Taraflı Gizli Bağlantı |
| KANAT MALZEMESİ | Cam |
| İÇ DERİNLİK | 36mm |
| DIŞ DERİNLİK | 55mm |
| MODEL ADI | BODO |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!