BRIDGE Tekerlek frenli siyah yapiskanli
2.295,39 TL
3.643,48 TL
*241,38 TL den başlayan taksitlerle!
BRIDGE Tekerlek frenli siyah yapışkanlı
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| TİPİ | Sehpa Tekerleği |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Frenli |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 100kg |
| BAĞLANTI TİPİ | Yapıştırılarak |
| KULLANIM YERİ | Sert Zemin |
| YERDEN YÜKSEKLİK | 330mm |
| MALZEME | Plastik |
| ÇAP/KESİT ÖLÇÜSÜ | 120mm |
| FRENLEME ÖZELLİĞİ VAR MI? | Evet |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yapıştırılarak |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 330mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 330mm |
| MODEL ADI | BRIDGE |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!