Cam kapak mentesesi nikel cam/cam 180º
3.930,24 TL
6.238,47 TL
*413,30 TL den başlayan taksitlerle!
Cam kapak menteşesi nikel cam/cam 180º
| ÜST YÜZEY | Mat Nikel |
|---|---|
| AÇILMA AÇISI | 180° |
| DIŞ GENİŞLİK | 38,2mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Cam |
| MALZEME | Zamak |
| TİPİ | Cam/Cam |
| ÜRÜN ADI | Cam Kapak Menteşeleri |
| KULLANIM YERİ | Cam Kapaklarda |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 27mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 27mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!