Cam stor dikey seffaf cam 90cm
25.316,42 TL
40.184,80 TL
*2.662,23 TL den başlayan taksitlerle!
Cam stor dikey şeffaf cam 90cm
| ÇALIŞMA YÖNÜ | Yatay |
|---|---|
| KAPAK YÜKSEKLİĞİ | 900-999mm |
| TİPİ | Stor Aksesuarları |
| PROFİL YÜKSEKLİĞİ | 50mm |
| ÜRÜN ADI | Cam Stor |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Hayır |
| BİLEŞEN ADI | Stor Seti |
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 900mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!