Cam stor yatay cam 60cm
31.364,39 TL
49.784,75 TL
*3.298,23 TL den başlayan taksitlerle!
Cam stor yatay cam 60cm
| ÇALIŞMA YÖNÜ | Düşey-Yukarıdan Aşağıya |
|---|---|
| MALZEME | Plastik |
| TİPİ | Cam Stor |
| PROFİL YÜKSEKLİĞİ | 50mm |
| ÜRÜN ADI | Cam Stor |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Hayır |
| BİLEŞEN ADI | Stor Seti |
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 600mm |
| DOLAP DIŞ YÜKSEKLİĞİ | 1400mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!