CARLO Çekme kol p. çelik mat 465mm
3.417,06 TL
5.423,90 TL
*359,33 TL den başlayan taksitlerle!
CARLO Çekme kol p. çelik mat 465mm
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ROZET FORMU | Rozetsiz |
| ÜRÜN ADI | Çekme Kol |
| BAĞLANTI ELEMANI DAHİL Mİ? | Evet |
| KAPI KALINLIĞI | 30mm-75mm |
| UZUNLUK | 465mm |
| DELİK AKS ARALIĞI | 450mm |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik, 304 Kalite |
| MONTAJ ŞEKLİ | Çift Taraflı Gizli Bağlantı |
| KANAT MALZEMESİ | Ahşap Metal Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 60mm |
| MODEL ADI | CARLO |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!