CELINE II Gömme Kulp p.çel. fr.130X37mm
522,54 TL
829,42 TL
*54,95 TL den başlayan taksitlerle!
CELINE II Gömme Kulp p.çel. fr.130X37mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Gömme |
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
| ÜST YÜZEY | Paslanmaz Çelik Mat |
| KULP UZUNLUĞU | 130mm |
| ÜRÜN ADI | Gömme Kulp |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| DIŞ DERİNLİK | 13mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 37mm |
| DELİK BOYU | 95mm |
| DELİK DERİNLİĞİ | 10mm |
| DELİK YÜKSEKLİĞİ | 30mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Yapıştırılarak Gömülerek |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | CELINE II |
| HTR STOKLANABİLİRLİK | Sürekli Stok Ürünü (LW) |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
| KAMPANYALI ÜRÜN MÜ? | Kampanya Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!