CLEARVISION Bugu çözücü,77W,500x8100mm
5.385,53 TL
8.548,46 TL
*566,33 TL den başlayan taksitlerle!
CLEARVISION Bugu çözücü,77W,500x8100mm
| DIŞ GENİŞLİK | 500mm |
|---|---|
| MONTAJ ŞEKLİ | Yapıştırılarak |
| GÜÇ DEĞERİ | 77W |
| IP KORUMA SINIFI | IP44 |
| KULLANIM ALANI | Banyo aynalarında buğu önleme amaçlı |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 810mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
| MODEL ADI | CLEARVISION |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!