CONCEPTA 25 1 çift kpk. sag 1851-2600mm
189.849,55 TL
301.348,49 TL
*19.964,26 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
40831011
CONCEPTA 25 1 çift kpk. sag 1851-2600mm
| ÜRÜN ADI | Pivot Katlanır Cep Kapak Seti |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Cep Kapak Sistemi |
| KAPAK GENİŞLİĞİ | 300-700mm |
| KAPAK KALINLIĞI | 19-26mm |
| KAPAK SAYISI | 2 |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK YÜKSEKLİĞİ | 1851-2600mm |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 50kg |
| MODEL ADI | Concepta 25 Çift Katlanır Kapak Pivot Seti |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!