Çubuk kilavuzu zamak kaplama
25,00 TL
39,67 TL
*2,63 TL den başlayan taksitlerle!
Çubuk kılavuzu zamak kaplama
| KULLANIM ALANI | SYMO 3000 Merkezi Çevirmeli Kilit için |
|---|---|
| ET KALINLIĞI | 1,5mm |
| MALZEME | Çelik |
| DIŞ GENİŞLİK | 38mm |
| ÜRÜN ADI | Çubuk Kılavuzu |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 20mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 20mm |
| MODEL ADI | SYMO 3000 |
| TABLO BAŞLIĞI | SYMO 3000, Merkezi Çevirmeli Kilit |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!