D.SWING Mekanizma,30/160-200,gri
9.535,00 TL
15.134,92 TL
*1.002,68 TL den başlayan taksitlerle!
DISPENSA 90°-X İskelet Mat Beyaz 300/1600-2000mm
| ÜST YÜZEY | Mat Beyaz |
|---|---|
| İÇTEN İÇE GÖVDE DERİNLİĞİ - MİNİMUM | 500mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE GENİŞLİĞİ - MİNİMUM | 300mm |
| İÇTEN İÇE GÖVDE YÜKSEKLİĞİ - MİNİMUM | 1600mm - 2000mm |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Depolama Alanları Gıda Depolama Alanları Yemek Hazırlama Alanları |
| ÜRÜN ADI | İskelet |
| MODEL ADI | DISPENSA 90° |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!