DT7 Iç modül, mandalli, U, p.çelik mat
11.046,99 TL
17.534,91 TL
*1.161,68 TL den başlayan taksitlerle!
DT7 İç modül, mandallı, U, p.çelik mat
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
|---|---|
| ÜST YÜZEY | Paslanmaz Çelik Mat |
| AÇILMA YÖNÜ | Dışarı İçeri |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| ÜRÜN ADI | Elektronik Kapı Terminali |
| KAPI KALINLIĞI | 35-95mm |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| UZUNLUK | 240mm |
| YANGIN DAYANIMI | Yangın Dayanımlı |
| AKS MESAFESİ | 72mm |
| TABLO BAŞLIĞI | Dialock |
| MODEL ADI | DT700 DT710 |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!