EASY SOFT 80 Üst ray alü. eloksal 3,5m
3.136,44 TL
4.978,48 TL
*329,82 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
40237613
EASY SOFT 80 Üst ray alü. eloksal 3,5m
| KAPAK AĞIRLIĞI | 80kg |
|---|---|
| KAPAK SAYISI | 1 2 |
| ÜRÜN ADI | İkili Üst Kılavuz Ray |
| KAPAK KALINLIĞI | 18-22mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 80kg |
| MALZEME | Alüminyum |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| RAY UZUNLUĞU | 3500mm |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 80kg |
| UZUNLUK | 3500mm |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!