FinettaSE/OS20FB kk set,üst dolap 896mm
157.719,71 TL
250.348,75 TL
*16.585,54 TL den başlayan taksitlerle!
FinettaSE/OS20FB kk set,üst dolap 896mm
| KAPAK AĞIRLIĞI | 20kg |
|---|---|
| KAPAK SAYISI | 2 |
| AÇILMA TİPİ | Otomatik |
| ÜRÜN ADI | Kayar Kapak Seti, Üst Dolap |
| KAPAK YÜKSEKLİĞİ | Maksimum 1200mm |
| KAPAK KALINLIĞI | 18-45mm |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Evet |
| KAPAK GENİŞLİĞİ | 896mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 20kg |
| KAPAK GENİŞLİĞİ - MAKSİMUM | 896mm |
| KAPAK YÜKSEKLİĞİ - MAKSİMUM | 1200mm |
| MALZEME | Alüminyum |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 20kg |
| DONANIM | Elektrikli |
| MODEL ADI | Finetta Flatfront S / OS 20-FB |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!