Finger Fix Stoper
14,60 TL
23,17 TL
*1,54 TL den başlayan taksitlerle!
Finger Fix Stoper
| ÜST YÜZEY | Beyaz |
|---|---|
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | İçte Kayan |
| KAPAK AĞIRLIĞI | 12kg |
| ÜRÜN ADI | Stoper (İçte Kayan) |
| KAPAK KALINLIĞI | Minimum 16mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 12kg |
| MALZEME | Plastik |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 12kg |
| GELİŞTİRİLMİŞ (VERSİYONLU) ÜRÜNLER | 404.74.003 |
| MODEL ADI | Finger Fix |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!