Firin alti çekmece, gr. ray,gri 19/600mm
3.202,59 TL
5.083,47 TL
*336,78 TL den başlayan taksitlerle!
Fırın Altı Çekmece Gri 19/600mm
| ÜST YÜZEY | Açık Gri |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| MALZEME | Plastik |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 30kg |
| UZUNLUK | 507mm |
| ÜRÜN ADI | Fırın Altı Çekmece |
| DOLAP DIŞ GENİŞLİĞİ | 600mm |
| MONTAJ YÜKSEKLİĞİ - MİNİMUM | 170mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!