GLORYA Kulp parlak pirinç 64mm
10,82 TL
17,17 TL
*1,14 TL den başlayan taksitlerle!
GLORYA Kulp parlak pirinç 64mm
Hafele Türkiye Garantili
| KULP TİPİ | Akslı |
|---|---|
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Pirinç |
| STİL | Klasik |
| DELİK AKS ARALIĞI | 64mm |
| KULP UZUNLUĞU | 108mm |
| ÜRÜN ADI | D Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 19mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 14mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | GLORYA |
| HTR STOKLANABİLİRLİK | Sürekli Stok Ürünü (LW) |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
| KAMPANYALI ÜRÜN MÜ? | Kampanya Yok |
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Pirinç Parlak |
| Ölçü | : | 64 mm |
| Malzeme | : | Zamak |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!