H50.05 Sessiz kilit WC mat siyah 50/18mm
340,15 TL
539,92 TL
*35,77 TL den başlayan taksitlerle!
H50.05 Sessiz kilit WC mat siyah 50/18mm
| STİL | Modern |
|---|---|
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
| KİLİTLEME TİPİ | Banyo Tipi (WC) |
| SEREN MESAFESİ | 50mm |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| AKS MESAFESİ | 96mm |
| AYNA GENİŞLİĞİ | 18mm |
| MALZEME | Polistren |
| KANAT MALZEMESİ | Ahşap |
| KİLİT AYNA MALZEMESİ | Çelik |
| KİLİT DİLİ MALZEMESİ | Plastik |
| KİLİT KARŞILIĞI SETE DAHİL Mİ? | Evet |
| KİLİT SÜRGÜSÜ KAÇ TURLU? | 1 Turlu |
| KULLANIM ALANI | EN Sınıf 1 |
| ÜRÜN ADI | Tabaklık |
| KANAT TİPİ | Düz veya Binili Kapı |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 60mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 60mm |
| MODEL ADI | PRATIK |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!