H50.07 Özel Dilli Klt PC p.ç.mt.50/20mm
4.128,68 TL
6.553,47 TL
*434,17 TL den başlayan taksitlerle!
H50.07 Özel Dilli Klt PC p.ç.mt.50/20mm Karavan Kilidi
| STİL | Modern |
|---|---|
| FORMU | Yuvarlak |
| HAFELE RENK AİLESİ | Paslanmaz Çelik Renkli |
| ÜST YÜZEY | Paslanmaz Çelik Mat |
| AKS MESAFESİ | 72mm |
| AYNA GENİŞLİĞİ | 20mm |
| KANAT MALZEMESİ | Ahşap |
| KARŞILIKLI BAĞLANTIYA UYGUN MU? | Evet |
| KİLİT AYNA MALZEMESİ | Paslanmaz Çelik |
| KİLİT KARŞILIĞI SETE DAHİL Mİ? | Evet |
| KİLİT SÜRGÜSÜ KAÇ TURLU? | 1 Turlu |
| KİLİTLEME TİPİ | Barelli Tip (PC) |
| KULLANIM ALANI | EN Sınıf 3 |
| SEREN MESAFESİ | 50mm |
| ÜRÜN ADI | Gömme Kilit |
| KANAT TİPİ | Düz veya Binili Kapı |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 235mm |
| İÇ YÜKSEKLİK | 235mm |
| KAPI YÖNÜ | DIN Sağ ve DIN Sol Uyumlu |
| MODEL ADI | H50.07 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!