GEORGETOWN Kulp antik bronz 96mm
118,58 TL
188,22 TL
*12,47 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
12170104
GEORGETOWN Kulp antik bronz 96mm
Hafele Türkiye Garantili
Ürün Özellikleri
| Ürün Paket İçi Miktar | 1 |
|---|---|
| Kulp Tipi | Akslı |
| Hafele Renk Ailesi | Antik Bronz |
| Stil | Porselen |
| Delik Aks Aralığı | 96mm |
| Kulp Uzunluğu | 108mm |
| Ürün Adı | U Kulp |
| Malzeme | Zamak Porselen |
| Dış Derinlik | 29mm |
| Dış Yükseklik | 18mm |
| Montaj Şekli | Vidalanarak |
| Kapak Malzemesi | Ahşap |
| Model Adı | GEORGETOWN |
| HTR Stoklanabilirlik | Sürekli Stok Ürünü (LW) |
| Yeni Ürün Mü? | Hayır |
| Kampanyalı Ürün Mü? | Kampanya Yok |
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Antik Bronz |
| Ölçü | : | 96 mm |
| Malzeme | : | Porselen |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!