KOBY Yaprak mnt. sabit mil nikel 30x40mm
27,83 TL
44,17 TL
*2,93 TL den başlayan taksitlerle!
KOBY Yaprak mnt. sabit mil nikel 30x40mm
| ÜST YÜZEY | Mat Nikel |
|---|---|
| DONANIM | Sabit mil ile, plastik yüzüklü |
| ET KALINLIĞI | 1,2mm |
| DIŞ GENİŞLİK | 30mm |
| KULLANIM ALANI | Kayar katlanır kapaklar için |
| MALZEME | Çelik |
| MENTEŞE MİL ÇAPI | 5,5mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| ÜRÜN ADI | Yaprak Menteşeler |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 40mm |
| MODEL ADI | KOBY |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!