ZYSA Gizli mentese pirinç mat 14-19mm
253,21 TL
401,92 TL
*26,63 TL den başlayan taksitlerle!
Hafele Gizli menteşe pirinç mat 14-19mm
Ürün Özellikleri:
| Renk: | Pirinç Mat |
| Ürün Adı: | Gizli Menteşe |
| Formu: | Yuvarlak |
| Tipi: | Kapaksız |
| Ayar İmkanı: | Yok |
| Genişlik: | 10mm |
| Yükseklik: | 11mm |
| Kapak Kalınlığı: | 14-19mm |
| Malzeme: | Pirinç |
| Model: | ZYSA |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!