HAMAR Dügme kulp parlak krom 12mm
14,46 TL
22,95 TL
*1,52 TL den başlayan taksitlerle!
HAMAR Düğme kulp parlak krom 12mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Sarkaç |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| KULP UZUNLUĞU | 12mm |
| ÜRÜN ADI | Sarkaç Kulp |
| MALZEME | Zamak |
| DIŞ DERİNLİK | 18mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 45mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | HAMAR |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Hafele Türkiye Garantili
| Kulp Tipi | : | Sarkaç Kulp |
| Renk | : | Krom Parlak |
| Ölçü | : | Düğme Kulp |
| Malzeme | : | Zamak |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!