Hangroller 30-MF Kayar kapak 3k 19-22mm
898,64 TL
1.426,42 TL
*94,50 TL den başlayan taksitlerle!
Hangroller 30-MF Kayar kapak 3k 19-22mm
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Karma Kayan |
|---|---|
| YAVAŞLATMA ÖZELLİĞİ VAR MI? | Hayır |
| KAPAK AĞIRLIĞI | 30kg |
| KAPAK SAYISI | 3 |
| ÜRÜN ADI | Kayar Kapak Seti |
| KAPAK KALINLIĞI | 19-22mm |
| AYAR İMKANI VAR MI? | Hayır |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 30kg |
| MALZEME | Çelik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 30kg |
| MODEL ADI | Hangroller 30-MF |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!