Hangroller 50-VF Kayar kapak 3k 19-21mm
15.204,97 TL
24.134,88 TL
*1.598,93 TL den başlayan taksitlerle!
Hangroller 50-VF Kayar kapak 3k 19-21mm
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Önde Kayan |
|---|---|
| KAPAK AĞIRLIĞI | 50kg |
| KAPAK SAYISI | 3 |
| ÜRÜN ADI | Kayar Kapak Seti |
| KAPAK KALINLIĞI | 19-22mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 50kg |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 50kg |
| MODEL ADI | Hangroller 50-VF |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!