Hangroller 50-VF1/2 Otomatik kapak mek.
35.144,37 TL
55.784,72 TL
*3.695,72 TL den başlayan taksitlerle!
Hangroller 50-VF1/2 Otomatik kapak mek.
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Önde Kayan |
|---|---|
| KAPAK AĞIRLIĞI | 50kg |
| AÇILMA TİPİ | Otomatik |
| ÜRÜN ADI | Otomatik Kapak Mekanizması |
| KAPAK GENİŞLİĞİ | 1600-2400mm |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| KAPAK AĞIRLIĞI - MAKSİMUM | 50kg |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 50kg |
| MODEL ADI | Hangroller 50-VF1/2 Bileşen ve Aksesurları |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!