HANNAH II Kulp mat siyah 224mm
138,87 TL
220,42 TL
*14,60 TL den başlayan taksitlerle!
HANNAH II Kulp mat siyah 224mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
| ÜST YÜZEY | Mat Siyah |
| DELİK AKS ARALIĞI | 224mm |
| KULP UZUNLUĞU | 243mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 23mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 20mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | HANNAH II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Siyah |
| Ölçü | : | 224 mm |
| Malzeme | : | Alüminyum |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!