HORIZONA II Profil kulp p. krom 447mm
164,38 TL
260,92 TL
*17,29 TL den başlayan taksitlerle!
HORIZONA II Profil kulp p. krom 447mm
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Profil |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| KULP UZUNLUĞU | 447mm |
| ÜRÜN ADI | Profil Kulp |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 20mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 47mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Geçirilerek Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | HORIZONA II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!