HUGGY Aski antik bronz
96,34 TL
152,92 TL
*10,13 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
84510005
HUGGY Askı antik bronz
| HAFELE RENK AİLESİ | Antik Bronz |
|---|---|
| STİL | Modası Geçmeyen |
| MALZEME | Zamak |
| ÜRÜN ADI | Vestiyer Askısı |
| DIŞ GENİŞLİK | 72mm |
| DIŞ DERİNLİK | 80mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 120mm |
| DELİK AKS ARALIĞI | 20mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| MODEL ADI | HUGGY |
| HTR STOKLANABİLİRLİK | Sürekli Stok Ürünü (LW) |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
| KAMPANYALI ÜRÜN MÜ? | Kampanya Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!