HUGGY JR Aski mat siyah
65,16 TL
103,42 TL
*6,85 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Stok Kodu
84510012
HUGGY JR Askı mat siyah
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Siyah |
|---|---|
| STİL | Klasik |
| MALZEME | Zamak |
| ÜRÜN ADI | Vestiyer Askısı |
| DIŞ GENİŞLİK | 72mm |
| DIŞ DERİNLİK | 30mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 50mm |
| DELİK AKS ARALIĞI | 20mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| MODEL ADI | HUGGY JR |
| HTR STOKLANABİLİRLİK | Sürekli Stok Ürünü (LW) |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
| KAMPANYALI ÜRÜN MÜ? | Kampanya Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!