IRENE III Kulp parlak krom 224mm
69,88 TL
110,92 TL
*7,35 TL den başlayan taksitlerle!
IRENE III Kulp parlak krom 224mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Parlak Krom |
| ÜST YÜZEY | Parlak Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 224mm |
| KULP UZUNLUĞU | 248mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Alüminyum |
| DIŞ DERİNLİK | 30mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 17mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | IRENE III |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Hafele Türkiye Garantili
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Krom Parlak |
| Ölçü | : | 224 mm |
| Malzeme | : | Alüminyum |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!