KROPP Eviye,tezgah üstü,Ø510mm,dekorlu
1.274,80 TL
2.023,49 TL
*134,06 TL den başlayan taksitlerle!
KROPP Eviye,tezgah üstü,Ø510,dekorlu
| FORMU | Yuvarlak |
|---|---|
| STİL | Modern |
| ÜST YÜZEY | Dekorlu |
| MALZEME | Paslanmaz Çelik |
| DIŞ GENİŞLİK | 510mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Tezgah Üstü |
| MUTFAK KULLANIM ALANLARI | Yıkama/Temizleme Alanları |
| ÜRÜN ADI | Eviye |
| DIŞ DERİNLİK | 160mm |
| ET KALINLIĞI | 0,60mm |
| TİPİ | Damlalıksız 1 Gözlü |
| MODEL ADI | KROPP |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Hafele Türkiye Garantili
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!