LINDSEY II Kulp mat krom 160mm
136,98 TL
217,42 TL
*14,40 TL den başlayan taksitlerle!
LINDSEY II Kulp mat krom 160mm
Ürün Özellikleri
| STİL | Modern |
|---|---|
| KULP TİPİ | Akslı |
| HAFELE RENK AİLESİ | Mat Krom |
| ÜST YÜZEY | Mat Krom |
| DELİK AKS ARALIĞI | 160mm |
| KULP UZUNLUĞU | 200mm |
| ÜRÜN ADI | Mobilya Kulpu |
| MALZEME | Çelik |
| DIŞ DERİNLİK | 35mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 12mm |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| KAPAK MALZEMESİ | Ahşap |
| MODEL ADI | LINDSEY II |
| YENİ ÜRÜN MÜ? | Evet |
Hafele Türkiye Garantili
| Kulp Tipi | : | Akslı Kulp |
| Renk | : | Mat Krom |
| Ölçü | : | 160 mm |
| Malzeme | : | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!