M Box P35 Kare brd. ant. 18/92/400, dbl.
1.984,30 TL
3.149,68 TL
*208,67 TL den başlayan taksitlerle!
M Box P35 Kare brd. ant. 18/92/400, dbl.
| ÜST YÜZEY | Antrasit (Yeni) |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| MONTAJ ŞEKLİ | Ön klapeye bastırılarak, dübelli montaj |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 35kg |
| ÜRÜN ADI | Kare bordürlü çekmece seti |
| UZUNLUK | 400mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!