M Box P35 Kare brd. ant. 18/92/400, vid.
1.902,08 TL
3.019,18 TL
*200,02 TL den başlayan taksitlerle!
M Box P35 Kare brd. ant. 18/92/400, vid.
| ÜST YÜZEY | Antrasit (Yeni) |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| MONTAJ ŞEKLİ | Ön klapeye vidalanarak |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 35kg |
| ÜRÜN ADI | Kare bordürlü çekmece seti |
| UZUNLUK | 400mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!