M Box P35 Kare brd. ant. 18/92/450, dbl.
2.245,07 TL
3.563,60 TL
*236,09 TL den başlayan taksitlerle!
M Box P35 Kare brd. ant. 18/92/450, dbl.
| ÜST YÜZEY | Antrasit (Yeni) |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Elektronik |
| MONTAJ ŞEKLİ | Vidalanarak |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 35kg |
| ÜRÜN ADI | Kilit Mekanizması |
| UZUNLUK | |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 141mm |
| MODEL ADI | PINLOCK |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!