M Box P35 Yuv. brd. gri 18/92/450, dbl.
2.077,85 TL
3.298,18 TL
*218,50 TL den başlayan taksitlerle!
M Box P35 Yuv. brd. gri 18/92/450, dbl.
| ÜST YÜZEY | Açık Gri |
|---|---|
| AÇILMA TİPİ | Tam açılım |
| ÇALIŞMA ŞEKLİ | Yavaşlatıcılı |
| MONTAJ ŞEKLİ | Ön klapeye bastırılarak, dübelli montaj |
| TAŞIMA KAPASİTESİ | 35kg |
| ÜRÜN ADI | Yuvarlak bordürlü çekmece seti |
| UZUNLUK | 450mm |
| AHŞAP KALINLIĞI | 18mm |
| DIŞ YÜKSEKLİK | 92mm |
| MODEL ADI | MATRIX BOX P |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!